Redakcja

08.06.2012 14:44
A A A
Kontakt z redakcją
Adres redakcji
ul. Czerska 8/10, 00 - 732 Warszawa
e-mail: redakcja@metrocafe.pl
Facebook: facebook.com/dziennik.metro


Redaktor naczelny
Michał Gwiazdowski
- e-mail: michal.gwiazdowski@agora.pl


Z-ca redaktora naczelnego
Anna Gąsiorowska
- e-mail: anna.gasiorowska@agora.pl


Z-ca redaktora naczelnego
Krzysztof Olszewski
- e-mail: krzysztof.olszewski@agora.pl


Główny wydawca metrocafe.pl
Telekomunikacja, nowe technologie, styl życia

Tadeusz Płaczkiewicz
- e-mail: tadeusz.placzkiewicz@agora.pl


Redaktor
Katarzyna Kęsicka
- e-mail: katarzyna.kesicka@agora.pl


Redaktor
Dorota Boruszkowska
- e-mail: dorota.boruszkowska@agora.pl


Dziennikarz: Praca, nieruchomości, turystyka
Jolanta Korucu
- e-mail: jolanta.korucu@agora.pl


Dziennikarz: Prawa konsumenta, poradniki, interwencje
Magda Kłodecka
- e-mail: magda.klodecka@agora.pl


Dziennikarz: Moda, styl życia, gwiazdy
Agata Piasecka
- e-mail: agata.piasecka@agora.pl
Instagram

Dziennikarz: Obyczaje, społeczeństwo, gospodarka
Michał Stangret, tel. (22) 555 43 57
- e-mail: michal.stangret@agora.pl


Dziennikarz: Literatura, wydarzenia kulturalne, sztuka
Aneta Szeliga


Dziennikarz: Muzyka, wydarzenia kulturalne, społeczeństwo
Konrad Wojciechowski
- e-mail: konrad.wojciechowski@agora.pl


Dziennikarz: Film, teatr, wydarzenia kulturalne
Piotr Guszkowski
- e-mail: piotr.guszkowski@agora.pl


* * *

Patronaty, konkursy
Danuta Janus, tel. (22) 555 53 24
- e-mail: danuta.janus@agora.pl

* * *

Praca w kolportażu i kolportaż Metra
Wojciech Piwoński, tel. (22) 555 45 99
- e-mail: wojciech.piwonski@agora.pl